Opoja.net

Video e parë e rrëqebullit në Rugovë (Video)

Rrëqebulli ballkanik, që shëtitet në Bjeshkët e Nëmura të Rugovës në Pejë është kapur duke ecur disa herë me fotografi, por sot Organizata “ERA” ka publikuar edhe video të këtij rrëqebulli.

Video dhe fotografitë janë kapur nga kamera të ashtuquajtura “kurth” që organizata i ka stacionuar në disa pozicione brenda Bjeshkëve të Nëmura, transmeton Opoja.net.

13
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Kjo specie është lloj i maces së egër i madhësisë mesatare dhe është në zhdukje e sipër.

Austria e gatshme ta ndihmojë Kosovën në sektorin e bujqësisë

Opoja.net

​Kultivuesit e deleve dhe dhive kërkojnë rritje të subvencioneve, ndryshe paralajmërojnë protesta

Opoja.net

Siberia regjistron temperatura alarmante prej 48 gradë Celsius

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto