VIDEO: Qytetari inçizon arushën gjigante në Malet e Sharrit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Irfan Selimi nga Tetova ka sjellur disa pamje të mrekullueshme nga Malet e Sharrit në të cilat shihet një arushë gjigande.

Irfani kishte montuar kamerat në drunjët e malit dhe për disa ditë rresht ka mbledhur pamje të çdo levizjeje të arushës.

 

Dhe në fund rezultati i punës së tij ka dalë i mrekullueshëm.Ai këto pamje të arushës i ka postuar në Facebook. /Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-