Vidhen 12 viça në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shpenadi të Prizrenit.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së dielës.

Sipas policisë, një person ka raportuar se nga stalla e bagëtive i kanë vjedhur 12 krerë viça.

Rasti është duke u hetuar.

/OPOJAnet/

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit