Vidhen 4 lopë në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një blegtor është ankuar në polici se i janë vjedhur nga stalla katër krerë lopë.

Vjedhja ka ndodhur në rrugën “Tahir Gashi” në Prizren.

Policia ka njoftuar se në vend-ngjarje kanë dalë njësitet përkatëse. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-