Vjedhësit e Ramazanit!

Opoja.net Opoja.net Opinione

Autor: Hoxhë Husamedin Abazi

Jo pa qëllim, po mundohen me na i prishë atmosferën përndritëse që e ka Ramazani dhe sidomos këto ditë dhe netë të fundit të tij!
Ju kemi porositë juve dhe vetën në xhumanë e fundit para Ramazanit: Sa më larg tv-ve dhe portaleve të cilat na i vjedhin Ramazanin!

P.s Pasi u ktheva nga Teravite i përcolla 10 min disa nga këta vjedhës! Plotësisht keni të drejtë me më thënë: Paske humbur shumë kohë!

@opojanet

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-