Vllaznia e Pozheranit ankohet në referim, pretendojnë se janë dëmtuar ndaj 2 Korrikut

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Vllaznia e Pozheranit është mposhtur sot në udhëtim te 2 Korriku me rezultatin 2 me 0

Skuadra e Vllaznisë së Pozheranit ankohet se gjyqtarët i anuluan një gol të pastër dhe i’a akorduan një penallti për skuadrën kundërshtare.

Skuadra e Kf Vllaznisë së Pozheranit, përmes një statusi në ‘facebook’, ka publikuar dy video ku shihet se i’u është anuluar një golë i pastër dhe një penallti e pa qenë.

Tashmë, përmes një reagimi KF Vllaznia e Pozheranit ka shkruar se sot është dëmtuar nga gjyqtarët e takimit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-