Opoja.net

Vrasje në tentativë në Prizren, arrestohet i dyshuari

Pas hetimeve të zhvilluara, Policia njofton se dje është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari, i cili me datë 11 janar të këtij viti, rreth orës 17:25 minuta në rrugën “Aleksandër Fleming” në Prizren, kishte tentuar të bëj një vrasje.

Me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

569

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net