Xhaka: Nuk është ëndërr, mund ta fitojmë titullin

Opoja.net Opoja.net Sport

Granit Xhaka ka folur në lidhje me mundësitë e Arsenalit për ta fituar titullin e kampionit në Premierligë.

Ai tha që kjo nuk është ëndërr, por një gjë që mund ta arrijnë, shkruan Gazeta Express.

“Jam tifoz i madh i ëndrrave, por kjo nuk është ëndërr, është diçka që ne mund ta arrijmë”, thotu shpreh Xhaka për mundësitë e fitimit të titullit në Premierligë.

Skuadra e Arsenalit momentalisht është në vendin e parë me 60 pikë, pesë më shumë se vendi i dytë, Manchester City.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-