Zëvendësministri i Mbrojtjes aksidentohet në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Adnan Rexhepllar, është përfshirë të hënën në një aksident trafiku në Dragash.

Rexhepllar ka njoftuar se pas këtij aksidenti ka pranuar trajtim mjekësor dhe se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

“Po dje jam aksidentuar. Kam pranuar trajtim mjekësor dhe tani ndjehem shumë mirë”, ka thënë Rexhepllar për KOHËN, duke mos dhënë detaje tjera lidhur me aksidentin.

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës nuk është njoftuar për ndonjë aksident të ndodhur në këtë komunë një ditë më parë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-