Zhbllokohet rezultati në ndeshjen Man United – Burnley, shënohet goli i parë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester United ka kaluar në avantazh 1:0 ndaj Burnelyt në ndeshjen e Carabao Cup.

Christian Eriksen ka realizuar për “Djajtë e Kuq” në minutën e 27-të të takimit, shkruan Demokracia.com.

Sfida po luhet në stadiumin “Old Trafford” dhe është në kuadër të 1/8 së finales.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-