Zhbllokohet rezultati vetëm pas pesë minutash në takimin Aston Villa – Liverpool

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Liverpooli ka kaluar në avantazh 0:1 në ndeshjen kundër Aston Villës.

Mohamed Salah ka realizuar për “Të Kuqtë” në minutën e pestë të përballjes në Villa Park, shkruan Demokracia.com.

Sfida mes Aston Villës dhe Liverpoolit i takon javës së 17-të në Premierligë.

PAMJET:

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-