Opoja.net

Zhduket një vajzë nga Prizreni

Një vajzë nga Prizreni raportohet e zhdukur.

Ankuesja grua ka njoftuar në policia se motra e saj është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj, transmeton Klan Kosova.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Rasti në polici është paraqitur dy ditë më parë në orën 07:00

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto