Opoja.net

Zhduket një vajzë nga Prizreni

Zhduket një vajzë nga Prizreni

Një vajzë nga Prizreni raportohet e zhdukur.

Ankuesja grua ka njoftuar në policia se motra e saj është larguar nga shtëpia dhe se nuk dihet vendndodhja e saj, transmeton Klan Kosova.

Rasti në polici është paraqitur dy ditë më parë në orën 07:00

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net

​Paraburgim ndaj dy të dyshuarve që e rrahën një person në Prizren pas një fjalosje në kafene

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net