Zjarr në “Shatërvan” të Prizrenit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një zjarr ka shpërthyer në “Shatërvan” të Prizrenit.

Zjarrfikësit kanë dal në vendngjarje.

Ende nuk dihet shkaktari i zjarrit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-