Zyrtarisht hapet vend Gjahishtja ‘SHARRI’ në Dragash pas 14 vitesh

Opoja.net Opoja.net Opoja

Sot është një ditë e rëndësishme për komunën e Dragashit, pasi Kryetari i komunës, Bexhet Xheladini, shpalli hapjen zyrtare të Vend Gjahishtja “SHARRI” pas 14 vitesh.

Ky vend është një pikë e rëndësishme e zhvillimit të turizmit dhe ecoturizmit në këtë zonë, dhe është një moment i rëndësishëm për të gjithë gjahtarët e komunës së Dragashit. Urime të gjithëve për këtë hapësirë të re dhe sezon të mbarë! #Dragash #Sharrimountain #Turizëm #Ecoturizëm

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-