A lejohet numërimi i parave çdo ditë në islam?

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Artikuj

Pyetja:

A ka ndonjë ndalesë në islam për numërimin e parave çdo ditë?

***

Përgjigjja:

Nuk ka ndonjë ndalesë për këtë, por kjo e largon bereqetin sipas disa prej dijetarëve.

Shejh Asim El Hakim

The post A lejohet numërimi i parave çdo ditë në islam? appeared first on Pyetje dhe përgjigje nga feja islame.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-