A lejohet pjesëmarrja në ahengje të fejesave?

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Artikuj

Pyetja:

A lejohet pjesëmarrja në ahengje të fejesave?

***

Përgjigjja:

Po, pa problem përderisa nuk ka të përfshirë ndonjë haram në to. Shembull nuk ka përzirjae gjinish, muzikë, shkëmbim të unazave, etj.

Shejh Asim El Hakim

The post A lejohet pjesëmarrja në ahengje të fejesave? appeared first on Pyetje dhe përgjigje nga feja islame.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-