Andi e kall atmosferën në rastin e zgjedhjëve studentore

Opoja.net Opoja.net Kultura

Këto ditë në Prishtinë janë mabjtur zgjedhjet studentore, ndërsa pjesa e atmosferës i ka takuar reperit të njohur Andi Spahija.

Andi ka përformuar duke ju dhënë një atmosferë mjaftë të bukur studentëve që po marrin pjesë në këto zgjedhje. Kjo atmosferë është mbajtur në amfiteatrin e konvikteve. Ndërsa ne ju sjellin disa pamje nga atje. /Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-