Asnjëherë nuk do të jetë i humbur ai cili…

Opoja.net Opoja.net Artikuj

Asnjëherë nuk do të jetë i humbur ai cili:

– Është në paqe me vetveten;-

I pranon të metat e veta;

– Mëson nga gabimet që i bën;

– U ndihmon tjerëve pa kushte dhe nuk flet për të;

– Ka besim të sinqertë dhe mbështetet në Zotin e tij;

– Dhe i përballon stuhitë e jetës me bindje se me ndihmën e Zotit gjithçka do kalojë dhe do bëhet më mirë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-