”Ditën kur çdo njeri e gjen pranë vete atë që veproi mirë ose keq…

Opoja.net Opoja.net Artikuj

”Ditën kur çdo njeri e gjen pranë vete atë që veproi mirë ose keq, e për atë të keqe që bëri, …” (Ali Imran, 30)

Nga mëshira dhe drejtësia e Tij, Allahu xh.sh. së pari e përmend veprën e mirë, pastaj veprën e keqe, ndërsa njerëzit në përgjithësi janë të verbër sa i përket veprave të mira të njerëzve dhe shohin vetëm veprat e shëmtuara.

A. D Islampress

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-