Opoja.net

Festivalin e mësim besimit islam – Dragash (Foto)

Nxënësit e mehtebit të xhamisë së fshatit Bresanë e përmbyllën “Festivalin e mësim besimit islam” me programin e tyre që e dhanë në shtëpin e kulturës në Dragash,/Opoja.Net/

Fëmijët tanë dhe namazi

Opoja.net

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto