Opoja.net

Imami Shefqet Krasniqi infektohet me coronavirus, shtrihet në Klinikën Infektive

Imami Shefqet Krasniqi është infektuar me coronavirus, ndërsa është shtruar në Klinikën Infektive dhe gjendja e tij shëndetësore është stabile. 

Këtë e konfirmuan për Telegrafin nga Zyra për medie e QKUK-së.

“Zyra për medie e QKUK ju konfirmon se është i shtrirë ne Klinikën Infektive. Gjendja shëndetësore është stabile”, thuhet në përgjigje.

Se imami Krasniqi ka probleme shëndetësore është konfirmuar nga faqja e tij zyrtare në Facebook.

“Këtë javë nuk do të mbahet ligjërata e përjavshme e tefsirit për arsye shëndetësore të hoxhës Shefqet Krasniqi, me lejen e Allahut do të vazhdojmë nga java e ardhshme”, thuhet në njoftim. /Telegrafi.

Besimtari gjithmonë duhet të jetë aktiv

Opoja.net

Dita e Arafatit – Dita më e veçantë e vitit

Opoja.net

Vlera e ditës së Arafatit: Pse agjërimi në këtë ditë i fshinë mëkatet e dy viteve?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend