Kështu festohet! 

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Opinione

Autori: Burim Piraj

Pa fishek zjarre – Pa raporte nga spitalet për të lënduar
Pa alkool – Pa raporte nga policia për aksidente
Pa përdorim të armëve – Pa arrestime
Në thelb të festës – SOLIDARIZIMI dhe ofrimi i dorës për nevojtarët. 
Festojmë dhe ndihmojmë!
Festojmë dhe nuk i lëmë të tjerët anash!
Festojmë dhe nuk e urrejmë kënd, nuk bëjmë dallime racore, nuk bëjmë dallime fetare, nuk bëjmë dallime nacionale!
Edhe njëherë: Festofshi përherë o njerëzit më të mirë që ka toka!

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-