Një propozim i ri i BE-së si mundësi për shtensionim në veri të Kosovës

Përderisa çdo ditë po rriten thirrjet për “shtensionim urgjent” të situatës në veri të Kosovës, analisti politik nga Prishtina, Imer Mushkolaj, vlerëson se “presionet” e bashkësisë ndërkombëtare nuk po japin

Opoja.net Opoja.net 7 Min. Leximi

Xhaka e ka pranuar gabimin e tij

Taulant Xhaka e ka pranuar gabimin e tij dhe pas diskutimit me trajnerin e ri Christian Panucci, ai do të rikthehet të jetë pjesë e skuadrës përfaqësuese. Xhaka u raportua

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi
- Sponsored -
Ad image

Discover Categories

More Latest News

Në Prizren e Dragash sekuestrohen dy armë

Dje rreth 17:53 minuta, një patrullë e policisë së Dragashit, gjatë patrullimit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 1 Min. Leximi

Vazhdon rritja e rasteve në Dragash: Sot 5 raste të reja dhe një viktimë nga Covid-19

IKSHPK ka publikuar rezultatet e fundit nga testimet e 1566 rasteve për

Merlinda Guraj Merlinda Guraj 3 Min. Leximi

Të hënën mblidhen profesionistët shëndetësorë për të diskutuar koeficientin e pagave

Sindikata e Infermierëve të Kosovës ka ftuar të gjithë përfaqësuesit të të

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi

Ish kandidati për president të Kosovës, bëhet deputet

Vasfije Krasniqi ka njoftuar pak momente më parë se ka dorëzuar mandatin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 0 Min. Leximi

Enrique: Ndeshja me Kosovën do të jetë e komplikuar, bëjnë shumë presing

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique, është shfaqur në konferencë për media para

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi

Mbreti Charles III shpall 17 ditë zie pas vdekjes së mbretëreshës Elizabeth II

Mbreti Charles III ka shpallur 17 ditë zie për vdekjen e Mbretëreshës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 1 Min. Leximi

Rrahje masive në Dragash, shkak kacafytja e qenve

Nëntë persona janë përfshirë në një rrahje në fshaitin Brod të Dragashit,

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi

Sulmohet një person nga qentë endacak në Dragash

Një person është dërguar në spitalin rajonal të Prizrenit për tretman mjekësor,

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 0 Min. Leximi

Follow US

Create an Amazing Newspaper
Discover thousands of options, easy to customize layouts, one-click to import demo and much more.

Sponsored Content

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.