Opoja.net

Kuzhina

Loading...

Bakllava tradicionale

Opoja.net
Bakllava, një nga ëmbëlsirat tradicionale shqiptare, zakonisht përgatitet për festa dhe ceremoni familjare.  Përbërësit për një tepsi: Për petët * 1kg miell * 7 vezë (4...
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net