Discover Categories

More Latest News

Kaos në rrugët e Kosovës

Pas reshjeve të shumta të borës, rrugët e Kosovës janë pothuajse të bllokuara, shkruan Indeksonline. Për shkak të mospastrimit të rrugëve nga ana e Ministrisë së Infrastrukturës, kanë ndodhur shumë

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi

Ushqeni zogjtë e uritur në dimër

Kur moti është i ngrohtë, bollëkun e ushqimit e kanë në dispozicion edhe zogjtë edhe kafshët e tjera. Në ato

Opoja.net Opoja.net 2 Min. Leximi

Këta persona e meritojnë të falënderohen !

Falënderim për atë që punon dhe ka profesion për t’u pasur zili dhe nuk e nxjerr në foto zyrën e

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 2 Min. Leximi

Babai e kthen shtëpinë në një gropë të madhe me balona

Joel Conder dëshironte ti befasonte katër vajzat e tij: Kaci 14-vjeçare, Grace 12-vjeçare, Sophie 8-vjeçare dhe Chloe 2-vjeçare, transmeto lajmi.net.

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi
Parashikimi i Motit
8°C
Dragash
broken clouds
8° _ 8°
71%
2 km/h
Sat
8 °C
Sun
10 °C
Mon
9 °C
Tue
4 °C
Wed
7 °C

Na ndiqni

Create an Amazing Newspaper
Discover thousands of options, easy to customize layouts, one-click to import demo and much more.

Sponsored Content