- Sponsored -
Ad image

Discover Categories

Latest News

Ky është djali që humbi jetën në liqenin e Maqedonisë

Një i ri nga fshati Brrit i Opojës ka humbur dje jetën në liqenin që ndodhët pak kilometra në hyrje

Opoja.net Opoja.net 1 Min. Leximi

Aksident trafiku në Bresanë, tre të lënduar

Në fshatin Bresanë të Dragashit një person duke lëvizur me veturën Golf III me targa lokale nga pakujdesia dhe mospërshtatja

Opoja.net Opoja.net 0 Min. Leximi

Rama: Kufiri Kosovë-Shqipëri s’hapet, Mini-Shengeni hap kufijtë e gjithë rajonit

Kryeministri i Shqipërisë, duke folur për iniciativën e Mini-Shengenit, ka thënë se vendimi për të mos iu bashkuar kësaj nisme

Opoja.net Opoja.net 2 Min. Leximi

Kosova “mbushet” me para false, për pesë muaj raportohen 353 raste

Ditëve të fundit është rritur numri i rasteve të falsifikimit të parave, ku vetëm për periudhën janar – maj, në

Opoja.net Opoja.net 2 Min. Leximi

Nga bimët mjekësore te peshqit, Komuna e Dragashit me pasuri të shumta (Grafiku)

Komuna e Dragashit nga viti 2011 – 2015 ka përpiluar një dokument i cili do të drejtojë ruajtjen dhe shtimin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 5 Min. Leximi

Momenti kur lojtari maroken la “pa frymë” miliona francezë, goditi shtyllën me “gërshërë”

Kombëtarja e Marokut kishte mundësi të artë të barazonte rezultatin në 1:1 kundër Francës në gjysmëfinale të Kupës së Botës.

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj 1 Min. Leximi
Create an Amazing Newspaper
Discover thousands of options, easy to customize layouts, one-click to import demo and much more.

Sponsored Content

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.