- Sponsored -
Ad image
Create an Amazing Newspaper
Discover thousands of options, easy to customize layouts, one-click to import demo and much more.

Most Popular

What's Hot This Week!

Zv/ministrja e infektuar me COVID-19 u del në krahë infektologëve të QKUK-së: Janë aty sa herë që u duhen pacientëve

Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës së Kosovës, Teuta Sahatqija, e

1 Min. Leximi

Bujqësia sektori që krijon vende më të mëdha të punës

Ministria e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural (MBPZHR) dhe Banka Evropiane për

6 Min. Leximi

Gjimnazi “Ruzhdi Berisha”, vatër e denjë e diturisë

Para 47 vjetësh, pikërisht në shtator të vitit l969, për herë të

4 Min. Leximi
Weather
4°C
London
scattered clouds
5° _ 2°
92%
3 km/h
Fri
5 °C
Sat
9 °C
Sun
8 °C
Mon
6 °C
Tue
10 °C

Follow US

Sponsored Content

Discover Categories

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.