Lajme

Fundjavë me diell

Opoja.net
Sipas parashikimit të meteorologëve edhe gjatë kësaj fundjave mbi vendin tonë do të mbajë mot i mirë dhe kryesisht me diell. Gjatë ditëve të ardhshme...
Loading...
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net